<oembed><version>1.0</version><provider_name>Nitrotec</provider_name><provider_url>https://nitrotec.com.br/global</provider_url><author_name>Gabriel Alves</author_name><author_url>https://nitrotec.com.br/global/author/gabriel/</author_url><title>OF-600.22.148</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="Ucq2hBAsBR"&gt;&lt;a href="https://nitrotec.com.br/global/of-600-22-148/"&gt;OF-600.22.148&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://nitrotec.com.br/global/of-600-22-148/embed/#?secret=Ucq2hBAsBR" width="600" height="338" title="&#x201C;OF-600.22.148&#x201D; &#x2014; Nitrotec" data-secret="Ucq2hBAsBR" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;